Obiekt na sprzedaż, Rzeszów, Słocina

Numer zlecenia MUDY029
1 349 000 PLN 6 933 za m2
Powierzchnia:
194.6 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Do sprzedaży budynek idealny pod siedzibę firmy, biura lub usługi w doskonałej lokalizacji.

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego budynku biurowo-magazynowego zlokalizowanego w Rzeszowie, przy ulicy Witolda. Nieruchomość, usytuowana jest na doskonale wyeksponowanej działce o powierzchni 5,69 ar z wjazdem bezpośrednio z ul. Witolda.
Budynek biurowy, składający się z dwóch kondygnacji, został starannie zaadaptowany na działalność biurową oraz przystosowany do prowadzenia myjni samochodowej ręcznej. Oferuje on powierzchnię użytkową 129,95 m2, co daje dużą swobodę w aranżacji przestrzeni.
Dodatkowo na terenie działki znajduje się także wiata o powierzchni użytkowej 64,64 m2, która może służyć jako dodatkowe pomieszczenie magazynowe lub warsztatowe.
Budynek został wybudowany w 2016 roku i od tamtej pory przeszedł modernizację wraz z ociepleniem. Część biurową w pełni zaadaptowano, a teren wybrukowano. Dodatkowo zainstalowano bramę wjazdową z pilota oraz fotowoltaikę o mocy 10KW, co z pewnością przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji.


Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp dla Klientów i pracowników. W najbliższej lokalizacji znajduje się Aldi, parki handlowe, Pepco, Rossman, Biedronka, szpital specjalistyczny ProFamilia, Szpital Wojewódzki, duże nowoczesne osiedla mieszkaniowe.
Zadzwoń i umów się na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 683 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów, Słocina, Słocina
 Cena:  1 349 000 PLN
 Powierzchnia:   194.6  m2
 Liczba zabudowań:  2

Łukasz Korzeniowski

Lider sprzedaży