Działka na sprzedaż, Wrocławski, Kobierzyce gm, Księginice

Numer zlecenia MULE139
889 000 PLN 247 za m2
Powierzchnia:
3 600 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
45 x 50 x 95 x 60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Księginice
Lokalizacja:
Księginice
Powierzchnia:
3 600 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Zabudowana działka usługowa w pełni uzbrojona pod działalność gospodarczą. Do 15 km od Wrocławia

W ofercie działka budowlano/usługowa o powierzchni 3600 m2, w Domasław - Gmina Kobierzyce. Całość ogrodzona siatką metalową z dwiema bramami - bezkolizyjny wjazd i wyjazd z terenu działki. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na działce znajdują się zabudowania mieszkalno-biurowe, magazyn oraz budynek kontenerowy pełniący funkcję mrozni. Teren wyposażony w plac utwardzony z możliwością składowania towaru lub parkowania samochodów. Na działce podstawowe media takie jak: woda, prąd, kanalizacja, studnia, szambo. Ogrzewanie elektryczne, kominek w budynku mieszkalno-biurowym, alarm. Obiekty częściowo wymagające remontu.
Przeznaczenie uzupełniające nieruchomości: usługi z zakresu gastronomii, obsługi firm i klienta bezpośredniego, finansów, niepublicznych usług zdrowia i opieki społecznej. Istnieje możliwość rozbudowy istniejących zabudowań. W otoczeniu działki infrastruktura drogowa, utwardzona i asfaltowa z terenem manewrowym dla dużych samochodów.
Działka inwestycyjna, ogrodzona z dwiema bramami. Bezpośredni dojazd z drogi publicznej asfaltowej oraz utwardzonej gminnej. Na terenie działki zabudowania mieszkalno-biurowe, magazyn oraz mroznia. Zapewnione podstawowe media oraz plac manewrowy i składowy. Zaledwie 15 km od Wrocławia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 478 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
23 400 PLN
Wrocławski, Kobierzyce gm, Księginice
 Cena:  889 000 PLN
 Powierzchnia:   3 600  m2

Artur Kupis

Agent nieruchomości