Obiekt na sprzedaż, Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki

Numer zlecenia MUXY618
1 970 000 PLN 1 260 za m2
Powierzchnia:
1 563.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat

Opis

Prestiżowy lokal pod działalność Restauracyjno-Hotelową

Lokal mieści się na przedmieściach miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Okolica Cicha i spokojna usytuowana blisko lasu i niedalekiej odległości od Spały. W lokalu mieści się 30 pokoi do aranżacji własnej. Wejście do lokalu wita piękny nowoczesny hol z recepcją i poczekalnia dla Gości. Na parterze znajduje się Basen, sala konferencyjna, sala taneczna oraz ponad 20 pokoi. Na pietrze kolejne 12 pokoi. Przed wejściem do budynku znajduje się kilka miejsc parkingowych. Lokal można zaadoptować np pod hotel, miejsce konferencyjno-szkoleniowe, restauracje lub sale weselną. Zapraszam na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 174 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
47 953 PLN
Tomaszowski, Tomaszów Mazowiecki gm, Tomaszów Mazowiecki
 Cena:  1 970 000 PLN
 Powierzchnia:   1 563.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Dorota Kierebińska

Doradca ds. nieruchomości