Działka na sprzedaż, Olsztyński, Jeziorany gm, Pierwągi

Numer zlecenia MUZY160
135 000 PLN 23 za m2
Powierzchnia:
5 991 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
80x75

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Pierwągi
Lokalizacja:
Pierwągi
Powierzchnia:
5 991 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę położoną w pobliżu Jeziora Luterskiego w gm. Jeziorany

Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Pierwągi w odległości około 300 m od Jeziora , około 15 km od gminy Jeziorany i 35 km od Olsztyna.
Jezioro Luterskie /600 ha/to jedno z największych jezior Warmii o krystalicznej wodzie. Piękny teren krajobrazowy z lekkimi wzniesieniami i widokiem na taflę jeziora . Działka o pow. 5991 m2 jest w formie prawie idealnego kwadratu a w drodze dojazdowej dostępne są media / woda i prąd /. Tereny te nie posiadają jeszcze MPZP ale jest Studium Uwarunkowań i Kierunków ZP z 2019 roku uchwalone przez Radę Miejską w Jezioranach według którego obszary te są wskazane pod zabudowę na cele rozwoju funkcji turystyczno-wypoczynkowej o oznaczeniu MR, M i U. Możliwość dokupienia w pobliżu drugiej działki o pow. 5000 m2 z bezpośrednim dostępem do Jeziora Luterskiego .

Nieruchomość dla ludzi ceniących sobie piękno nie skażonej jeszcze przyrody, lubiących łowić ryby i rozkoszować się ciszą i spokojem . Zapraszamy do kontaktu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
528 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
4 611 PLN
Olsztyński, Jeziorany gm, Pierwągi
 Cena:  135 000 PLN
 Powierzchnia:   5 991  m2

Iwonna Kwiatkowska

Agent nieruchomości