Dom na sprzedaż, Piaseczyński, Prażmów gm, Ustanów

Numer zlecenia MYBE477
3 300 000 PLN 5 483 za m2
Powierzchnia:
601.9 m2
Liczba pokoi:
3
Liczba pięter:
2
Struktura:
Cegła przedwojenna
Rok budowy:
1920
Stan:
Po remoncie

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Ustanów
Ulica:
Powierzchnia:
601.9 m2
Liczba pięter:
2
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła przedwojenna
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Brak
Dojazd:
Droga utwardzona
Rok budowy
1920
Wielkość działki:
8600 m2
Parking:
Garaż
 
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Jedna z 3 części wyodrębniona ze wspaniałego kompleksu parkowo -pałacowego położona pod Warszawą.

Zachowany budynek- dwór wybudowany w latach 20tych XX w. nawiązuje stylistycznie do rezydencji parkowych, jako jeden z nielicznych przykładów tego typu architektury w środkowo-wschodniej Europie. Wymaga prac remontowych i adaptacyjnych. Odrestaurowany, wolno stojący budynek jest częściowo podpiwniczony. Posiada piętro i poddasze użytkowe. Zwieńczony jest dwuspadowym dachem o konstrukcji drewnianej, pokrytym wysokiej jakości blachą cynkowo-tytanową. Stylizowana elewacji dworu. wykonana z tynku z elementami zdobniczymi z epoki. Subtelne detale architektoniczne w połączeniu z drewnianymi wykończeniami tarasu i ganku oddają wytworny styl angielskielskiego architekta,który był autorem projektu.
Projekt umożliwia swobodę adaptacji wnętrza. Odtworzono jedynie podstawowe rozplanowanie dworu, wynikające z jego formy architektonicznej i konstrukcyjnej. Nie opodal dworu znajdują się fundamenty budynku gospodarczego z przeznaczeniem na miejsca garażowe i dodatkowe pomieszczenia,

Otaczający park ma naturalistyczny charakter, z układem ścieżek typu parcel-garden oraz reprezentacyjnym podjazdem z ozdobnym gazonem. Wyjątkowy klimat tej rezydencji nadaje jej urokliwe otoczenie i historyczny charakter. Do sprzedaży wystawione są też 2 przyległe rezydencje: Pałac i Rządcówka.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 911 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
78 624 PLN
Piaseczyński, Prażmów gm, Ustanów
 Cena:  3 300 000 PLN
 Powierzchnia:   601.9  m2
 Liczba pokoi:  3

Jarosław Ferek

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?