Lokal na wynajem, Warszawa, Wola, Mirów

Numer zlecenia MYPY760
30 000 PLN
Powierzchnia:
205.0 m2
Liczba pomieszczeń:
14
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2001

Opis

Bliska Wola Lokal 205m2 handlowo-usługowy z witryną przy ciągu pieszym

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją na biuro z wejściem w parterze z frontu z witrynami. W otoczeniu wiele lokali usługowych w szczególności usługi medyczne, kosmetyczne, gastronomiczne, banki, etc. Bogota infrastruktura usługowo-handlowa oraz gęsta zabudowa mieszkalna (w najbliższej okolicy kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców) zapewnia sporą grupę nabywców i ruch pieszy. Możliwość dojechania bezpośrednio do lokalu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokal z ogromnym potencjałem, doskonały zarówno na lokal handlowo-usługowy, jak i na biuro – idealny na usługi medyczne, przedszkole, kancelarię prawną. W bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz tramwajowe, co docenią klienci, jak i pracownicy.
Lokal dwupoziomowy - parter około 145m2, piętro 60m2 w wysokim standardzie wykończenia z klimatyzacją i wyciągową wentylacją. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego - wejście bezpośrednio do lokalu. Lokal wysoki 3m, na otwartym planie- nieograniczone opcje aranżacji

Możliwość wynajęcia z 2 miesięcznym lub krótszym okresem oczekiwania na dostępność. Minimalny okres najmu 24 miesiące, kaucja 30 000zł. Cena najmu jest wartością brutto.
Oferta biura nieruchomości na wyłączność.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Wola, Mirów
 Cena:  30 000 PLN
 Powierzchnia:   205.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  14

Adam Kasprzyk

Broker nieruchomości