Obiekt na sprzedaż, Szczecin, Gumieńce

Numer zlecenia MYTI526
1 890 000 PLN 1 746 za m2
Powierzchnia:
1 082.4 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:

Opis

Budynek usługowo-biurowy z magazynem w Szczecinie !!!

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z budynkiem usługowo - biurowym w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w pobliżu tras wylotowych z miasta a zarazem w niewielkiej odległości od centrum z bardzo dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi. Bezpośrednie sąsiedztwo dla nieruchomości stanowi zabudowa budynków usługowych i handlowych różnych branż. Układ i konfiguracja pomieszczeń w budynku oraz parking na terenie nieruchomości umożliwiają połączenie na jednym terenie powierzchni handlowo-biurowej, magazynowej, usługowej i produkcyjnej. Obiekt o powierzchni 1090m2 jest w tracie budowy i w takim stanie zostanie sprzedany. Piętro w części zadaszone stanowi powierzchnię 418,05m2, parter 419,56m2 oraz piwnica 244,76m2. Nieruchomość posiada dostęp do mediów: prąd, gaz, oraz woda i kanalizacja.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację !!!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 842 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
46 156 PLN
Szczecin, Gumieńce, Gumieńce
 Cena:  1 890 000 PLN
 Powierzchnia:   1 082.4  m2
 Liczba pokoi:  3

Małgorzata Piech-Kowalska

Agent nieruchomości