Obiekt na sprzedaż, Pabianicki, Lutomiersk gm, Charbice Górne

Numer zlecenia MYXA569
2 500 000 PLN 25 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Kompleks budynków pałacowo- gospodarczych na pięknej widokowo działce parkowej położonej na niewielkim wzgórzu. Idealny teren pod wspaniałą rezydencję.


Rozległa panorama na okolicę. Na działce źródła i duży staw, stary park z kilkusetletnimi dębami. Piękny dwór, któremu lata odebrały bogatą szatę elewacji, ale pozostał dalej niezwykły i tchnący dobrą energią. Położony nad Nerem wzniesiony , rozbudowany w latach międzywojennych, zabudowania dworskie i stajnie. Pobliskie lasy państwowe są pełne grzybów, a w rzece kwitnie życie. Posiadłość do rewitalizacji, umożliwi to dowolną jej formę, dostosowanie do gustów i potrzeb. Możliwość zakupu całego terenu o powierzchni sto czterdzieści ha z przeznaczeniem rolne, rekreacja, budownictwo mieszkaniowe, rezydencja. Możliwość podziału na mniejsze działki budowlane, większość objęta MPZP, dwa stawy o powierzchni ok. 1 ha, przez teren przepływają dwie rzeki( Ner i mały dopływ Neru), różnice terenu tworzą niespotykane w tej części kraju widoki i piękny krajobraz. Własność prywatna- uregulowana.

To przepiękne miejsce i oferta dla celebrytów, ludzi ceniących piękno przyrody, tradycję. Wspaniałe wyzwanie, by zrekonstruować i przywrócić świetność tego niezwykle urokliwego zakątka kraju.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 373 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
60 164 PLN