Lokal na wynajem, Miński, Sulejówek gm, Sulejówek

Numer zlecenia MYZY645
9 000 PLN
Powierzchnia:
360.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Stan techniczny nieruchomości:
Wysoki standard
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Wysoki standard

Opis

Doskonale skomunikowany i wykończony lokal na granicy Warszawy i Sulejówka o powierzchni 360 m/kw

Lokal w bardzo korzystnej lokalizacji - na granicy Warszawy Wesołej i Sulejówka, dojazd do centrum Warszawy ok 18 km, komfortową trasą nr 2. Według planu 120 na 360 metrów kwadratowych jest przeznaczonych na przestrzeń biurową niemniej jednak wysoki standard wykończenia całego lokalu pozawala na adaptacje przestrzeni z założenia magazynowej na cele biurowe.Wysokość sufitu 4 metry, w obiekcie znajdują się osobne toalety dla pracowników jak i gości, wygodne pomieszczenie socjalne. Prąd i ogrzewanie gazowe podłączone pod osobne liczniki, dzięki czemu wynajmujący sam decyduje ile korzysta z mediów.
Cały obiekt jest chroniony przez firmę Juwentus.
Plac o powierzchni 3200 m/kw posiada dwie bramy wjazdowe oraz parking z kostki brukowej, kilka oddzielnych wejść pozwala na sprawne rozładowanie zaopatrzenia nawet z tira.
Cena wynajmu to 25/30 zł/mkw w zależności od uciążliwości działalności, do rozsądnej negocjacji.

Największymi atutami nieruchomości są świetny dojazd oraz wysoki standard wykończenia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Miński, Sulejówek gm, Sulejówek
 Cena:  9 000 PLN
 Powierzchnia:   360.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Bartosz Kisiel

Doradca ds. nieruchomości