Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia NABY031
3 500 PLN
Powierzchnia:
63.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal o powierzchni około 63 mkw.

Lokal narożny usytuowany jest na parterze w bezpośrednim wejściem od ul. Piłsudskiego w ciągu lokali handlowo-usługowych oraz ul. Orzeszkowej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji gdzie jest wzmożony ruch pieszych, samochodów oraz przystanki autobusowe. Od głównej ulicy lokal posiada dużą witrynę wystawową, drzwi z szybami antywłamaniowym oraz alarm. Na bocznej ścianie jest możliwość umieszczenia baneru reklamowego z doskonałą widocznością ze znacznej odległości. Jest to idealne miejsce, w którym można urządzić biuro, punkt obsługi klienta, bank lub siedzibę firmy. W sąsiedztwie liczne biura, sklepy, salony typu beauty.


Przestronny, widny lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Siedlec.
Zapraszam do kontaktu !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   63.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Anna Rozbicka

Agent nieruchomości