Lokal na sprzedaż, Kraków, Grzegórzki

Numer zlecenia NAFU553
750 000 PLN 15 625 za m2
Powierzchnia:
48.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1930

Opis

Perełka dla Przedsiębiorcy! Lokal z witryną na parterze w doskonałej lokalizacji pod usługi!

Oferujemy do sprzedaży lokal z witryną na parterze-Grzegórzki. Lokal składa się z przestrzeni open space, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz pokoju biurowego. Lokal w pełni wyremontowany. Remont obejmował również wymianę instalacji. W lokalu nie ma gazu. Sam lokal formalnie ma 40 m2 powierzchni, ale ze względu na części wspólne użytkowo ma powierzchnię 48 m2. Ze względu na duży ruch pieszych i samochodów oraz popularność tej części miasta, lokalizacja sprzyja prowadzeniu działalności gospodarczej. W pobliżu Sądy, Uniwersytet Ekonomiczny oraz Unity Tower (dawny Szkieletor).

Zapraszamy do kontaktu!

Biuro Metrohouse razem we współpracy z ekspertem kredytowym Credipass proponują Państwu: BEZPŁATNĄ usługę badania zdolności kredytowej oraz dostępność do ofert kredytowania nieruchomości z 11 wiodących banków w Polsce.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 828 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki
 Cena:  750 000 PLN
 Powierzchnia:   48.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Tomasz Niejadlik

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?