Obiekt na wynajem, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia NAPA222
3 185 PLN
Powierzchnia:
64.5 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Bardzo ładny lokal w idealnym miejscu na prowadzenie własnej działalności.

Do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 64,5 m2 usytuowany blisko dworca PKP w Skierniewicach. Lokal posiada ogrzewanie podłogowe, internet podłączony światłowodem oraz TV. Można w nim urządzić sklep, biuro lub inną działalność usługową. Lokal dodatkowo posiada magazynek o pow. 6,8 m2, który można dodatkowo wynająć. Cały obiekt zabezpiecza alarm. W lokalu znajduje się łazienka oraz zaplecze socjalne, w którym można sobie zrobić kawę i chwilę odpocząć, a także spokojnie spożyć posiłek.

Jeśli masz pomysł na prowadzenie działalności handlowo - usługowej, a brakuje Ci lokalu w dobrym położeniu za nieduże pieniądze to, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Umów się na spotkanie i sam oceń. Nie zwlekaj, lepszego miejsca nie znajdziesz.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  3 185 PLN
 Powierzchnia:   64.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Stanisław Smolarek

Agent nieruchomości