Sprzedaż, obiekt, Olsztyński, Barczewo gm, Wójtowo

Numer zlecenia NARU834
870 000 PLN   960 000 PLN   1 851 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Sprzedam zakład stolarski z parkiem maszynowym, zapleczem socjalnym oraz dom jednorodzinny. Hala produkcyjna 200 m2, zaplecze socjalne 70 m2, dom 180 m2. Stolarnia składa się z hali produkcyjnej z dwoma pomieszczeniami dodatkowymi zaopatrzonej w bramę wjazdową, pokoju socjalnego z aneksem kuchennym, pokoju biurowego, wc, kotłowni, pomieszczenia dodatkowego.

Możliwość zamieszkania i prowadzenia każdego rodzaju działalności: produkcja, usługi, warsztat, restauracja, przedszkole, drukarnia. Bliskość miasta i komunikacja miejska (mpk, busy) zapewniają dobry dojazd dla pracowników! Budynki w zwartej zabudowie, połączone ze sobą o pow. całkowitej 470m2.
Pełne media: prąd, siła, wodociąg, kanalizacja, możliwość podpięcia gazu, ogrzewanie - nowoczesny piec węglowo-drzewny z możliwością niezależnego ogrzewania części mieszkalnej i usługowej.
Działka o pow. 1495 m2, zadbana, ogrodzona, obsadzona krzewami. Z pełną zieleni częścią wypoczynkową (przysłoniętą wiatą) oraz placem manewrowym.

Wszystko to 6 km od Olsztyna w malowniczo położonym miejscu.
CENA DO NEGOCJACJI.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 610 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Piotr Ciechanowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 927 PLN