Lokal na wynajem, Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków

Numer zlecenia NASE786
5 000 PLN
Powierzchnia:
83.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes?

Nowo powstały obiekt w bardzo dobrej lokalizacji Pruszkowa, przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie nowego tunelu prowadzącego do trasy A2 (ok.2 km). Położenie obiektu oraz bardzo przemyślany rozkład pomieszczeń (na tym etapie możliwość adaptacji do potrzeb najemcy) zapewniają olbrzymi potencjał tego miejsca. Lokal usługowy o 83 m2 z antresolą, wysokość lokalu to aż 5,7m z niezwykle efektowną szklaną witryną od frontu, zapewniającą znakomite doświetlenie lokalu oraz widoczność od strony ulicy.
Możliwość wynajęcia dodatkowo garażu dwustanowiskowego z bramami, który może być wykorzystany jako zaplecze lub magazyn o pow. 35 m2 z możliwością urządzenia biura na antresoli nad garażem (istnieje rama konstrukcyjna).
Możliwość połączenia z drugą identyczną powierzchnią ( druga połowa budynku) o tej samej wielkości.Cena najmu to 5 000 zł netto/miesięcznie + opłaty eksploatacyjne.

Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiadający nowoczesną infrastrukturę techniczną. Możliwość wynajęcia poszczególnych części budynku – lokal usługowy, garaż, pow. biurowa. MHG

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pruszkowski, Pruszków gm, Pruszków
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   83.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura