Lokal na sprzedaż, Bartoszycki, Bartoszyce gm, Bartoszyce

Numer zlecenia NASI589
230 000 PLN   369 000 PLN   1 271 za m2
Powierzchnia:
181.0 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Ytong
Rok budowy:
1977
Stan:
Do odnowienia

Opis

Lokal biurowy na sprzedaż w przemysłowej dzielnicy Bartoszyc.

Oferuję na sprzedaż parterowy biurowiec o powierzchni 181 metrów kwadratowych z dużym parkingiem zlokalizowany w dzielnicy przemysłowej Bartoszyc. Lokal posiada pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne, pomieszczenia magazynowe i własną kotłownię. Jest możliwość zrobienia ogrzewania gazowego. W budynku jest woda i kanalizacja oraz gaz w granicy działki. Lokal dostępny od zaraz. Cena netto, bez podatku VAT.

Dodatkowo oferujemy: Możliwość zostawienia Państwa mieszkania w rozliczeniu, Pomoc w zakupie innej, dowolnej nieruchomości – negocjacja ceny zakupu, przeprowadzenie bezpiecznej transakcji, Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, Dobór najkorzystniejszego kredytu dopasowanego do Twoich potrzeb i Twojej sytuacji, Dobór odpowiedniego ubezpieczenia majątkowego, Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych usług zadzwoń.

Czy wiesz, że ponad 30 % nieruchomości sprzedajemy bez ich ogłaszania?? Jeśli chcesz kupić nieruchomość „spod lady” zadzwoń.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
954 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Sebastian Wiśniewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 978 PLN
Bartoszycki, Bartoszyce gm, Bartoszyce
 Cena:  230 000 PLN
 Powierzchnia:   181.0  m2
 Liczba pokoi:  13

Krzysztof Kowalski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?