Obiekt na sprzedaż, Malborski, Miłoradz gm, Gnojewo

Numer zlecenia NATA994
350 000 PLN 1 167 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis


DZIAŁKA/OBIEKT 3100 MKW Z BEZPOŚREDNIM ZJAZDEM DO DROGI KRAJOWEJ NR 22!!!


W ofercie nieruchomość zlokalizowana pomiędzy Tczewem a Malborkiem, w miejscowości Gnojewo, o powierzchni 3100 mkw, z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 22. Na działce znajduje się budynek z cegły przedwojennej, złożóny z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru i wysokiego strychu o łącznej powierzchni ok. 300 mkw. Nieruchomość o dużych możliwościach adaptacyjnych (działalność usługowa, hotelarsko-gastromiczna, przemysłowa (istnieje możliwość zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miejsce, pomimo pobliskiej drogi ruchu, nie jest pozbawione uroku oraz spokoju.


Polecamy oraz zapraszamy na prezentację!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 625 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Beata Kontrowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Malborski, Miłoradz gm, Gnojewo
 Cena:  350 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Joanna Kostrzewa

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?