Magazyn na wynajem, Rybnik

Numer zlecenia NAZI697
3 816 PLN
Powierzchnia:
212.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Rok budowy:
1960
Stan:
Do zamieszkania

Opis

Nieruchomość zlokalizowana na terenach przemysłowo/produkcyjnych blisko centrum Rybnika. Do wynajęcia OSTATNIE 2x pomieszczenia:

- 86 m2 lokal z witryną (cena wynajmu 20 zł/m2 netto) - bardzo dobry stan, dwa pomieszczenia + łazienka. Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, sklep lub biuro.
- 212 m2 otwarta powierzchnia z bramą wjazdową (cena wynajmu 18 zł/m2 netto) - dobry stan, możliwość wydzielenia 3 pomieszczeń lub więcej. Idealna powierzchnia na warsztat, magazyn lub produkcje.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia również działki tuż obok budynku.

ZALETĄ JEST BARDZO TANI PRĄD! 0,69 zł/Kw

Nieruchomość usytuowana w strefie przemysłowo produkcyjnej, która pozwala na prawie każdy rodzaj produkcji i usługi. Możesz ją zagospodarować w dowolny sposób. Niektóre pomieszczenia są z bramą wjazdową, niektóre mają możliwość wybicia.

Na hali znajduje się instalacja odciągowa, pneumatyczna, siła, podłoga antypyłowa oraz monitoring.

Przed budynkiem znajduje się obszerny parking.
Okres najmu do ustalenia. Korzystna lokalizacja pozwala na dotarcie do ścisłego centrum Rybnika w zaledwie kilka minut a tym samym sprawia, że w sąsiedztwie nie ma żadnych obiektów mieszkalnych - możesz prowadzić produkcje 24h/dobę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Rybnik
 Cena:  3 816 PLN
 Powierzchnia:   212.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Jan Kazimierczak

Master lider
Rating: 5 ?