Działka na sprzedaż, Strzyżowski, Strzyżów gm, Strzyżów

Numer zlecenia NEKI407
4 200 000 PLN 250 za m2
Powierzchnia:
16 821 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
215x70

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Strzyżów
Lokalizacja:
Strzyżów
Powierzchnia:
16 821 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Strzyżowie o powierzchni około 1,7 hektara.

Nieruchomość gruntowa znajduje się województwie podkarpackim , mieście Strzyżów. Usytuowanie bliskie centrum miasta i dobrze skomunikowane. Powierzchnia działki to około 1,7 hektara. Kształt działki zbliżony niemalże do prostokąta o głównych wymiarach 70 m na 216 m.
Gaz i prąd znajdują się na terenie działki natomiast woda i sieć kanalizacyjna w niedalekiej odległości od granicy. Ukształtowanie terenu całkowicie płaskie i w chwili obecnej porośnięte trawą. Obszar na którym znajduje się ta nieruchomość objęty przestrzennym planem zagospodarowania który dopuszcza zabudową mieszkaniową.Działka idealna pod osiedle domów jednorodzinnych.

Oferta skierowana w głównej mierze do inwestorów ze względu na dużą powierzchnię i świetną lokalizację. Działka daje duży potencjał do wykorzystania. Zachęcam do zobaczenia tej nieruchomości jak i również do zakupu. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
28 725 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Strzyżowski, Strzyżów gm, Strzyżów
 Cena:  4 200 000 PLN
 Powierzchnia:   16 821  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamil Tomkowicz

Ekspert ds. nieruchomości