Obiekt na sprzedaż, Chrzanowski, Alwernia gm, Alwernia

Numer zlecenia NELA808
5 500 000 PLN   9 500 000 PLN   3 633 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Piękny i duży lokal z fantastyczną działką blisko trasy przelotowej

Obejmuje 3 stawy rybne, baseny do odłowu ryb- idealne miejsce dla miłośników wędkowania, plac zabaw dla dzieci oraz obszerną altanę 12 m X 12 m przeznaczoną na imprezy plenerowe. Jedna z najładniejszych działek w okolicy o charakterze komercyjnym. Położona przy głównej trasie Kraków-Oświęcim. Obszar 8 hektarów zabezpieczony solidnym ogrodzeniem. Dodatkowo na terenie posiadłości znajduje się działka ok.30 a z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu jednorodzinnego, też ogrodzona. Budynek posiada zaplecze restauracyjne z salą bankietową nawet na 300 osób oraz pomieszczenia noclegowe.

Lokal działający, przynoszący stałe dochody (lista zarezerwowanych imprez). Posiadłość stwarza olbrzymie możliwości realizacji indywidualnych pomysłów, na dalszy rozwój i zagospodarowanie terenu. Cena do negocjacji!

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 820 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Michał Wojdyr
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
129 389 PLN