Lokal na wynajem, Bytom, Śródmieście

Numer zlecenia NERO795
6 500 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Bądź widoczny! Dzięki pięknej przeszklonej witrynie znajdującej się na parterze pięknej kamienicy!

Lokal znajduje się na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, co dodaje mu wyjątkowego uroku. To nie tylko przestrzeń do prowadzenia biznesu, to także kawałek historii miasta Bytom. Kamienica w której znajduje się ten lokal to prawdziwy klejnot architektury.

Jednym z największych atutów tego lokalu jest jego doskonała lokalizacja. Położony jest on pomiędzy Rynkiem, sercem miasta, a centrum handlowym Agora, co zapewnia stały przepływ pieszych klientów. Duża, przeszklona witryna wychodząca na ruchliwą ulicę sprawia, że Twój biznes będzie miał doskonałą widoczność i przyciągnie uwagę przechodniów. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie potencjał dużego ruchu pieszych w swoim otoczeniu.

Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalność tego lokalu. Składa się on z dwóch części: głównej przestrzeni użytkowej o powierzchni 60m² oraz drugiej części, w której znajduje się magazyn oraz zaplecze socjalne o łącznej powierzchni 40m² - łącznie daje to 100m² do zagospodarowania.

To niepowtarzalna okazja, by osiągnąć sukces w biznesie, korzystając z doskonałej lokalizacji i urokliwego otoczenia. Ten lokal to nie tylko miejsce do pracy, to także inwestycja w przyszłość Twojego przedsiębiorstwa. Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej szczegó

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Bytom, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  6 500 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Witold Prucnal

Kierownik biura