Lokal na sprzedaż, Kraków, Stare Miasto

Numer zlecenia NEXU597
9 900 000 PLN   10 900 000 PLN   7 615 za m2
Powierzchnia:
1 300.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/5
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2019
Stan:
Deweloperski

Opis

Prestiżowa inwestycja w pobliżu Wawelu i Bulwarów, 4 lokale na dwóch poziomach, około 1300 m2!

Prawdziwa okazja - lokale położone na parterze i poziomie -1, w nowej luksusowej inwestycji położonej przy Pl. Kossaka. Obok fantastycznie zrewitalizowany Bachleda Luxury Hotel, z drugiej strony odzyskujący powoli dawny blask neogotycki dworek z XIX w. - Kossakówka - przed stu laty siedziba rodu i jednocześnie salon artystyczny i towarzyski dla najwybitniejszych przedstawicieli polskiej sztuki, literatury, teatru a niebawem, po remoncie - Muzeum Historii Sztuki. Lokale można dowolnie łączyć, istnieje projekt wykonania doświetlenia lokali na poziomie -1 systemem świetlików. Do lokalu na parterze przynależy imponujący ogródek o powierzchni niemal 400 m2. 2 niezależne wejścia i klatki schodowe - od strony Pl. Kossaka i ul. Wygoda. Doskonały dojazd - komunikacja miejska - w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, ulice Zwierzyniecka, Kościuszki, Konopnickiej i Al.Krasińskiego. Spacer na Wawel trwa 3 minuty, do Rynku 10 minut. Rynek pierwotny - bez 2% PCC. Zapraszam na prezentację.

Plac Kossaka wg planów zostanie zrewitalizowany, w miejsce ciasnego i brzydkiego parkingu powstanie zielony skwer z licznymi nasadzeniami i ławeczkami.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
41 076 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
218 927 PLN
Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto
 Cena:  9 900 000 PLN
 Powierzchnia:   1 300.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Andrzej Turski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?