Obiekt na sprzedaż, Nyski, Głuchołazy gm, Pokrzywna

Numer zlecenia NEZU736
2 150 000 PLN   2 300 000 PLN   2 722 za m2
Powierzchnia:
790.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Pensjonat

Opis

Okazja! Wyposażony obiekt hotelowo- mieszkalny w atrakcyjnej turystycznej miejscowości u podnóża gór

Poszukujesz miejsca do życia, a jednocześnie marzysz o własnym hotelu?To oferta specjalnie dla Ciebie. Wyposażony obiekt posiadający 10 przytulnych pokoi z łazienkami, które łącznie pomieszczą 25 gości. Cały obiekt otoczony jest dużą i ogrodzoną działką z możliwością zagospodarowania z dużą ilością zieleni.Budynek to bliźniak, podzielony na część mieszkalną i hotelową. Część mieszkalna na parterze posiada garaż, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze. Znajduje się tam kuchnia, jadalnia, 2 pokoje, łazienka, wc, przedpokój, hol. Drugie piętro to 3 przestronne pokoje garderoba, łazienka oraz hol.
W części hotelowej na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne i gospodarcza. Przestronny hol, 3 łazienki oraz kuchnia. Na I i II piętrze zlokalizowane są pokoje z łazienkami oraz korytarze. Część mieszkalna pokryta jest parkietem, a w części hotelowej dominuje wykładzina. Drzwi są drewniane w obydwu częściach.Tył domu przygotowany pod dalszą rozbudowę.

Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową na piesze wędrówki w góry, wycieczki do Czech, a zimą wyjazdy na narty. Część hotelowa pozwala na prowadzenie działalności, a część mieszkalna zaspokoi potrzeby każdej rodziny czy przedsiębiorcy ze względu na dogodny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 921 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
52 088 PLN
Nyski, Głuchołazy gm, Pokrzywna
 Cena:  2 150 000 PLN
 Powierzchnia:   790.0  m2
 Liczba pokoi:  2