Działka na sprzedaż, Nowodworski, Leoncin gm, Nowe Polesie

Numer zlecenia NIPA446
8 430 450 PLN 150 za m2
Powierzchnia:
56 203 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
7648

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowe Polesie
Lokalizacja:
Nowe Polesie
Powierzchnia:
56 203 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Oferuje działkę o malowniczym widoku, z charyzmą Wajdy

Działki o charyzmatycznym widoku, który skłonił Wajdę do nakręcenia swojego dzieła "Brzeziny"-które stały się kultowym filmem oraz sceny z Pana Tadeusza miały zaszczyt być kręcone również na tej nieruchomości. Cisza, spokój, naturalność to doskonałe miejsce, dla ostoi dla aktorów, otulina brzóz stwarza mur od ulicy. Nie tylko środowisko aktorskie może mieć swoją enklawę, ale również np Dom Opieki, stadnina koni, pensjonat miały by na tej ziemi właściwe miejsce.
Na obszarze Planu przewiduje się lokalizację następujących funkcji: 1. Funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej; 2. Funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej oraz zabudowy zagrodowej; 3. Funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej oraz zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych; 4. Funkcji rozproszonej zabudowy zagrodowej na terenach rolnych i zieleni naturalnej; 5. Funkcji usług związanych z obsługą KPN-u; 6. Funkcji usług związanych z obsługą KPN-u i obsługą

Film, historia, książka, słowo epickie, to tu. Tu jest ziemia, ziemia przodków, chcąca być znów cenna dla swojego nabywcy. Być miejscem, w którym warto być, czuć ten zapach lasu, szum drzew, śpiew ptaków.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
32 983 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
189 536 PLN
Nowodworski, Leoncin gm, Nowe Polesie
 Cena:  8 430 450 PLN
 Powierzchnia:   56 203  m2

Agnieszka Witczak

Doradca ds. nieruchomości