Lokal na sprzedaż, Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy

Numer zlecenia NIPY628
837 460 PLN 6 506 za m2
Powierzchnia:
128.7 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2019

Opis

Nowe lokale usługowe do kupienia w dzielnicy Targówek Mieszkaniowy

Aktualnie dostępne są trzy lokale U4 o metrażu 129 m2, U3 o metrażu 128,73 m2 oraz U5 o metrażu 150,61 m2. Możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług np. sklep, apteka, biuro, kancelaria itp. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dla lokalu U5 dodatkowo płatne 28 000,00 zł dla pozostałych lokali ogólnodostępne miejsca postojowe. Osiedle już oddane do użytku i zamieszkałe przez mieszkańców. Wszystkie lokale znajdują się na parterze, nowego apartamentowca, cena za 1 m2, bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Korzystać z usług lokalu mogą zarówno mieszkańcy osiedla jak i osoby z zewnątrz. Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.

Osiedle Nowy Targówek to nowa inwestycja powstała w dzielnicy Targówek Mieszkaniowy. W okolicy mieszkańcy mają do dyspozycji dużo terenów zielonych. Atutem tego osiedla jest lokalizacja przystanku metra Targówek II którego stacja powstanie kilka minut spacerem od osiedla.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 475 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 116 PLN
Warszawa, Targówek, Targówek mieszkaniowy
 Cena:  837 460 PLN
 Powierzchnia:   128.7  m2
 Liczba pokoi:  2

Małgorzata Kokocińska

Agent nieruchomości