Lokal na sprzedaż, Poznań, Jeżyce

Numer zlecenia NIZA689
295 000 PLN 5 849 za m2
Powierzchnia:
50.4 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:

Opis

Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 50,44 m2 w sercu Jeżyc w Poznaniu.

Zapraszam do zakupu lokalu użytkowego składającego się z dwóch pomieszczeń biurowych, korytarza oraz łazienki. Nieruchomość usytuowana jest w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie Rynku Jeżyckiego. Wejście bezpośrednio od ulicy.
W lokalu zamontowane zostało nowoczesne, a zarazem energooszczędne ogrzewanie na podczerwień. Sterowniki z regulacją temperatury znajdują się w każdym pomieszczeniu.
Istnieje możliwość wyburzenia ścianki działowej dzielącej korytarz i łazienkę, co pozwala na zaaranżowanie przestrzeni według własnych potrzeb.


Jeżeli potrzebujesz pomocy w dofinansowaniu swojego wymarzonego lokum - idealnie trafiłeś! Jestem specjalistką w zakresie takich transakcji.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 370 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Credipass
Poznań, Jeżyce, Jeżyce
 Cena:  295 000 PLN
 Powierzchnia:   50.4  m2
 Liczba pokoi:  4

Barbara Sierpińska

Doradca ds. nieruchomości