Działka na sprzedaż, Zgierski, Zgierz gm, Zgierz

Numer zlecenia NIZY579
5 900 000 PLN 73 za m2
Powierzchnia:
80 300 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
355x225

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Zgierz
Lokalizacja:
Zgierz
Powierzchnia:
80 300 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Duża działka inwestycyjna na sprzedaż, Zgierz, Aniołów. Blisko zachodniej obwodnicy Łodzi.

To bardzo atrakcyjna propozycja dla każdego inwestora, dewelopera czy też firmy poszukującej terenu pod swoją działalność.
Działka jest w świetnie położona pod względem logistycznym, w odległości zaledwie 10 km od autostrady A2 i w niewielkiej odległości od zachodniej obwodnicy Łodzi i trasy S14, w trójkącie Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki. To idealna lokalizacja dla działalności gospodarczej i pod budowę osiedla mieszkaniowego.
Do działki można dotrzeć aż z trzech stron, drogami publicznymi. Ma ona bezpośredni dostęp do energii elektrycznej i wody miejskiej, z możliwością przyłączenia do sieci gazowniczej, położonej w niewielkiej odległości.
Sama działka ma bardzo praktyczne wymiary prostokąta, jest płaska, z dużą ilością drzew, które można wkomponować w przyszłą inwestycję. Na terenie nieruchomości znajdują się zabudowania po dawnej cegielni, do wyburzenia.Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego,. Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy pod indywidualne potrzeby.
Lista atutów tej nieruchomości jest bardzo długa, jest to z pewnością znakomita oferta dla każdego typu inwestora.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
27 395 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Zgierski, Zgierz gm, Zgierz
 Cena:  5 900 000 PLN
 Powierzchnia:   80 300  m2

Jacek Trojanowski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?