Działka na sprzedaż, Warszawa, Rembertów

Numer zlecenia NOLU002
1 150 000 PLN 1 323 za m2
Powierzchnia:
869 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
22,3 x 37,8

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Rembertów
Powierzchnia:
869 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

To może być Twoje wymarzone miejsce do życia! Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka w świetnej lokalizacji, położona w Wesołej przy ulicy Długiej, ok 2 km od stacji SKM i KM Warszawa Wesoła oraz zaledwie 3 km od stacji PKP Rembertów.

Powierzchnia działki 870 m2 (22,5 x 39 m). Wszystkie media: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska w drodze. Działka jest ogrodzona, płaska, bez znaczących nasadzeń.

Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, sąsiaduje z Mazowieckim Parkiem Krajoznawczym oraz lasem, co gwarantuje bliskość natury, ciszę i spokój. Wokół działki znajdują się domy jednorodzinne, co dodatkowo potęguje poczucie kameralności i prywatności.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania, który przewiduje zabudowę jednorodzinną, co daje pewność co do charakteru otoczenia, a także zapewnia mieszkańcom możliwość kontaktu z przyrodą oraz spacery i rekreację na świeżym powietrzu.

Dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna umożliwia szybki dojazd do centrum Warszawy zarówno za pomocą komunikacji publicznej, jak i własnego pojazdu. To miejsce stanowi doskonałe połączenie życia w harmonii z naturą oraz łatwego dostępu do wszystkich udogodnień miejskiego życia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 865 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Rembertów
 Cena:  1 150 000 PLN
 Powierzchnia:   869  m2
 Liczba pokoi:  0

Anna Jedlińska

Master lider