Działka na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Szadki

Numer zlecenia NONA187
3 200 000 PLN 123 za m2
Powierzchnia:
26 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
440x60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Szadki
Lokalizacja:
Szadki
Powierzchnia:
26 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana o powierzchni 26 000 m2 posiada MPZP i oznaczona symbolem MN/U8

Działka w prostokącie o wymiarach 440x60 m, położona przy dk 62 w atrakcyjnej turystycznie i popularnej miejscowości pod Serockiem. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. Obecny właściciel rozpoczął prace związane z podziałem działki na mniejsze pod katem osiedla domów jednorodzinnych oraz rozprowadzeniem kabla sieci energetyczne w ziemi. Działki mogą mieć wielkość 800m2 - 1200m2. W niewielkiej części działki znajduje się zalesienie w postaci młodego lasu nadając jej dodatkowego uroku i charakteru. Nieruchomość położona jest ok. 4 km od Serocka, 20 km od Legionowa oraz 40 km od Warszawy co pozwala na codzienny dojazd do ww. miast w relatywnie krótkim czasie. W perspektywie kilku lat powinny zakończyć się duże inwestycje samorządowe związane z budową linii kolejowej Warszawa- Zegrze - Przasnysz oraz "Północnej obwodnicy Warszawy" co dodatkowo podniesie wartość nieruchomości.Idealne nieruchomość dla Dewelopera. Wielkość działki pozwoli na postawienie ponad 20 domów jednorodzinnych, a zainteresowanie okolicą Zalewu Zegrzyńskiego przez przyszłych mieszkańców stale rośnie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 520 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
76 317 PLN
Legionowski, Serock gm, Szadki
 Cena:  3 200 000 PLN
 Powierzchnia:   26 000  m2

Magdalena Błaszczyk

Doradca ds. nieruchomości