Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Rembertów, Kawęczyn Wygoda

Numer zlecenia NUHI326
519 389 PLN 13 554 za m2
Powierzchnia:
38.3 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
2/5
Struktura:
Rok budowy:
2025
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Powierzchnia:
38.3 m2
Piętro:
2/5
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisInwestycja jest nowoczesnym osiedlem położonym na obrzeżach Warszawy. Ambicją dewelopera było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa i hałasu dużego miasta, ponieważ wiemy jak ważne są te wartości we współczesnym świecie. Dzięki osiedlu wymarzone mieszkanie z dala od zgiełku jest na wyciągnięcie ręki. Znajdujące się na terenie kompleksu liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu sprawią, że upragniony spokój wreszcie stanie się możliwy. Dzieci będą mogły zażyć świeżego powietrza i ruchu na specjalnie przygotowanym dla nich placu zabaw. Zaś umiejscowione obok liczne sklepy, szkoły i przystanki autobusowe sprawiają, że inwestycja znajduje się w idealnej lokalizacji. Osiedle nie tylko daje wytchnienie ale i bezpieczeństwo. Dlatego naturalnym wyborem było stworzenie kompleksu zamkniętego z parkingiem podziemnym dla samochodów. Całość inwestycji składać się będzie z 10 etapów, w których łącznie znajdzie się około 1300 mieszkań

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 552 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Rembertów, Kawęczyn wygoda
 Cena:  519 389 PLN
 Powierzchnia:   38.3  m2
 Liczba pokoi:  2

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości