Piękna działka w atrakcyjnej lokalizacji

Działka na sprzedaż, Puławski, Kazimierz Dolny gm, Bochotnica

Numer zlecenia NUKA249
495 000 PLN 248 za m2
Powierzchnia:
2 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
100x20

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Bochotnica
Lokalizacja:
Bochotnica
Powierzchnia:
2 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Płyty betonowe
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka dla osób, które stawiają na spokój i bliskość natury

Wyjątkowa nieruchomość w wyjątkowym miejscu, położona niedaleko ruin zamku Esterki. Plan zagospodarowania przestrzennego jest w trakcie realizacji-działka przeznaczona na mieszkaniową. Na ten moment istnieją dwie działki 100x20m ułożone dłuższym bokiem do drogi. Jednak jest to tylko chwilowa sytuacja ponieważ działki będą przekształcone na dwie o równej pow. w kształcie przypominającym kwadrat, gdzie każda działka będzie mieć równy dostęp do drogi (grafika poglądowa), pozwoli to na budowę pięknego domu z widokiem na wzgórza i wąwozy Bochotnicy. Położenie krajobrazowe nieruchomości zapewni spokój i ogrom natury, idealne miejsce na spacer całą rodziną czy z psem.

Według lokalnej legendy Król Kazimierz zbudował swojej kochance Esterce posiadłość na pięknych wzgórzach Bochotnicy, jak się okazało prowadził do niej tajny tunel prosto z jego zamku. Kto wie, może w cenie działki jest sieć podziemnych tuneli?

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 385 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Credipass
Puławski, Kazimierz Dolny gm, Bochotnica
 Cena:  495 000 PLN
 Powierzchnia:   2 000  m2

Szymon Nowakowski

Doradca ds. nieruchomości