Działka na sprzedaż, Nowodworski, Czosnów gm, Kazuń Polski

Numer zlecenia NULI310
85 000 PLN 85 za m2
Powierzchnia:
1 000 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
39700

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Kazuń Polski
Lokalizacja:
Kazuń Polski
Powierzchnia:
1 000 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działki dwie budowlane po 1000m2 z powierzchni łącznej 3,97ha. Szerokość 53m. Dobry dojazd.

Kazuń Polski to miejscowość położona w gminie Czosnów. Działka rolna o pow.3,97ha, z której można wydzielić dwie działki budowlane po 1000m2. Sąsiedztwo pól oraz zabudowy jednorodzinnej rozproszonej. Przy działce media, łącznie z światłowodem. Możliwość szybkiego wydzielenia działek i postawienia nawet domu modułowego. Okolica spokojna, ludzie przyjaźni. W Kazuń Polskim jest szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, Kościół. Dojazd do S7 zajmuje autem około 7 minut. Do Nowego Dworu Mazowieckiego jest zaledwie 5 km. Działka dobra zarówno dla zabudowy, jak również lokaty kapitału, czy też może postawienia stadniny, a może paneli fotowoltaicznych. Ziemia jest do sprzedaży, nie do dzierżawy.

Kazuń Polski to miejscowość położona w gminie Czosnów. Działka rolna o pow.3,97ha, z której można wydzielić dwie działki budowlane po 1000m2. Sąsiedztwo pól oraz zabudowy jednorodzinnej rozproszonej. Przy działce media, łącznie z światłowodem.Dojazd do S7 zajmuje autem około 7 minut.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
581 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Czosnów gm, Kazuń Polski
 Cena:  85 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000  m2

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości