Lokal na sprzedaż, Białogardzki, Białogard gm, Białogard

Numer zlecenia NUPA619
350 000 PLN 2 606 za m2
Powierzchnia:
134.3 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
1999
Stan:
Do remontu

Opis

Nieruchomość zlokalizowana w Białogardzie przy ulicy Zwycięstwa 3.

Lokal do remontu i własnej aranżacji, o powierzchni 134 m2 składający się z części sprzedażowej o pow.91m2 oraz części magazynowej 43m2. Toalety w części dla klientów oraz dla personelu na zapleczu Wejście bezpośrednio od ulicy oraz od zaplecza. W lokalu funkcjonował Pub,od 2019r obiekt nie jest użytkowany. Uzbrojony w media takie jak instalację elektryczną,gazową, wodno- kanalizacyjną(niezbędne założenie liczników i podpisanie umów z dostawcami mediów). Ze względu na lokalizację obiekt idealnie nadaje się na prowadzenie praktycznie każdej działalności handlowo usługowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację,
Cena do negocjacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 452 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 969 PLN
Białogardzki, Białogard gm, Białogard
 Cena:  350 000 PLN
 Powierzchnia:   134.3  m2
 Liczba pokoi:  2

Krzysztof Głuszczak

Kierownik biura