Działka na sprzedaż, Bialski, Kodeń gm, Zabłocie

Numer zlecenia NUPE699
495 000 PLN 5 za m2
Powierzchnia:
108 200 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
180 x 537m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Zabłocie
Lokalizacja:
Zabłocie
Powierzchnia:
108 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Ładny 60-letni las z zalesionymi gruntami ornymi oraz nowo nasadzonymi dębami w ilości 17 tysięcy.

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę leśną znajdującą się w miejscowości Zabłocie gmina Kodeń, o powierzchni 9.71ha z dodatkową zalesioną działką, oznaczoną jako grunty orne, o powierzchni 1.12ha.

Główne wymiary działki leśnej to 180m x 637m, a gruntów ornych 140 x 97 x 64 x 141.

Bardzo ładny, 60 letni las, pełen grzybów i zwierzyny, położony jest zaledwie 1400 metrów od drogi asfaltowej i prowadzi do niego nieutwardzona droga wewnętrzna w dobrym stanie. Z łatwością można dojechać tam autem osobowym, a po drodze znajduje się kilka gospodarstw.

W pełni zalesiona działka, jest bardzo atrakcyjna pod kątem rekreacyjnym, a także stanowi dobrą inwestycję na przyszłość. Stwarza ona możliwość wykreowania od początku do końca własnej samotni, z dala od zgiełku i gwaru wielkiego miasta.

Sąsiedztwo działki stanowią połacie lasu i pól uprawnych, tworząc kojący klimat sielskości i wyobcowania dając poczucie jedności z naturą i wprowadza atmosferę relaksu.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja działki zachęca do spacerów i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Najbliższa miejscowość - Zabłocie, wieś Magnacka z XVIII wieku, w której znajdziecie Państwo m.in. zabytkową cerkiew z początku XX wieku. oddalona jest zaledwie 1.5km od prezentowanej nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 937 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
13 582 PLN
Bialski, Kodeń gm, Zabłocie
 Cena:  495 000 PLN
 Powierzchnia:   108 200  m2

Tomasz Zalewski

Doradca ds. nieruchomości