Lokal na wynajem, Działdowski, Działdowo gm, Działdowo

Numer zlecenia NUSY800
1 150 PLN
Powierzchnia:
40.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1997

Opis

Lokal handlowo-usługowy przy ulicy Górnej w Działdowie na wynajem

Przedstawiamy państwu na wynajem lokal biurowy, lub handlowo-usługowy w ścisłym centrum starego rynku w miejscowości Działdowo.
Nieruchomość w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, położona na parterze zadbanej kamienicy. Lubiana przez przedsiębiorców lokalizacja. Idealnie nadaje się na mały sklepik, biuro lub inny biznes niewymagający dużego pomieszczenia. W skład lokalu wchodzą: Główne pomieszczenie z podłogą wyłożoną panelami o powierzchni ok. 34m2, mały hall (ok. 3m2) oraz WC z toaletą (ok. 3m2). Ogrzewanie na ekogroszek. Gotowe do wynajmu od zaraz. W cenę wynajmu wliczone są opłaty za ogrzewanie oraz wodę ciepłej i zimnej.

Zapraszam na bezpłatną prezentację nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Działdowski, Działdowo gm, Działdowo
 Cena:  1 150 PLN
 Powierzchnia:   40.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Katarzyna Fritzsche

Agent nieruchomości