Działka na sprzedaż, Cieszyński, Kończyce Małe

Numer zlecenia NUTI921
179 900 PLN 116 za m2
Powierzchnia:
1 556 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
42x46

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Kończyce Małe
Lokalizacja:
Kończyce Małe
Powierzchnia:
1 556 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój, prywatność oraz bliskość natury. Na sprzedaż przestronna, płaska działka budowlana o pow. 1556 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Parcela jest usytuowana w malowniczej okolicy - tuż obok stawów wokół, których rozciąga się wiele terenów spacerowych.

Rozległy metraż umożliwia budowę dużego domu i nadal pozostawia sporo miejsca na przestronny ogród, który możesz zagospodarować pod basen, sad, altanę, boisko lub inne obiekty rekreacji. Budując się tutaj zaznasz dużo ciszy oraz spokoju, a bliskość terenów zielonych i natury zapewni sporo prywatności. Wzdłuż granicy działki rosną drzewa, które oddzielają parcele od drogi. W sąsiedztwie mała liczba zabudowań.

Dostępne media w granicy działki: WODA, PRĄD i GAZ.
Dojazd za pomocą publicznej, oświetlonej drogi.

Dobra lokalizacja sprawia,że wszystko czego potrzebujesz jest pod ręką. W pobliżu sklepy, liczne usługi, dobrze rozwinięta komunikacja miejska oraz historyczny zamek z restauracją.

Istnieje również możliwość zakupu innych działek w sąsiedztwie. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol C182 MN2) o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 230 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Cieszyński, Kończyce Małe
 Cena:  179 900 PLN
 Powierzchnia:   1 556  m2
 Liczba pokoi:  0

Jan Kazimierczak

Master lider
Rating: 5 ?