Obiekt na wynajem, Warszawa, Białołęka, Żerań

Numer zlecenia NYFA069
30 000 PLN
Powierzchnia:
500.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Nowy budynek o powierzchni całkowitej 800m, użytkowej 500m, wysoki standard wykończeń.

Zlokalizowany na działce o powierzchni 2000m, miejsca parkingowe na terenie posesji, możliwe utworzenie dodatkowego parkingu.
Budynek przeznaczony na siedzibę firmy, placówkę medyczną, medycyny estetycznej,spa (wysokość pomieszczeń 3- 3,20m, możliwość podłączenia wody w gabinetach),lub inną działalność wymagającą reprezentacyjnych pomieszczeń. Obiekt podzielony na odrębne gabinety na piętrze i na parterze, salę konferencyjną, pomieszczenia gospodarcze, socjalne i łazienki, możliwe wyodrębnienie osobnych łazienek dla klientów. Klimatyzacja na piętrach, na parterze możliwe podłączenie bez ingerencji w strukturę budynku (miejsce pod instalację przygotowane w trakcie budowy). Serwerownia z możliwością rozprowadzenia do wszystkich gabinetów.
System alarmowy, monitoring, system przeciwpożarowy (czujniki).

Wynajmujący wystawia FV.
Podana cena jest ceną netto, do ceny należy doliczyć podatek vat.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Białołęka, Żerań
 Cena:  30 000 PLN
 Powierzchnia:   500.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Magdalena Milewska

Kierownik biura