Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia NYFU236
1 400 PLN
Powierzchnia:
43.9 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Stan techniczny nieruchomości:
Wysoki standard
Struktura:
Rok budowy:
1987
Stan:
Wysoki standard

Opis

Do wynajęcia lokal o pow. 43,9 mkw. przy ul. Rynkowej w Siedlcach.

Lokal znajduje się na I parterze w prestiżowym pawilonie handlowo –biurowym Arka. Do biura prowadzą dwa niezależne wejście. Jedno z głównej klatki schodowej z windą poprzez część wspólną dzieloną z kancelarią oraz drugie prowadzące przez dodatkową klatkę schodową do wyjścia na tyłach budynku. Jasne i przestronne biuro wykończony w standardzie. Dodatkowo do lokalu przynależy łazienka z WC. W bardzo atrakcyjnej lokalizacji centrum miasta a jednocześnie z licznymi miejscami parkingowymi do dyspozycji najemców. Potencjał tej nieruchomości , po własnej aranżacji ,pozwoli na prowadzenie w tym miejscu różnych działalności o charakterze biurowym(np. księgowość), IT jak i usługowym typu e-commerce. Istnieje możliwość poszerzenia lokalu o dodatkowe 17,6 mkw.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  1 400 PLN
 Powierzchnia:   43.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Anna Rozbicka

Agent nieruchomości