Obiekt na sprzedaż, Białystok

Numer zlecenia NYHY362
3 628 500 PLN 4 628 za m2
Powierzchnia:
784.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Budynek znajduje się w dobrej lokalizacji na przedmieściach Białegostoku przy głównej ulicy.

Cały teren jest ogrodzony i posiada kilka bram wjazdowych oraz alarm z monitoringiem. Głównymi atutami nieruchomości jest jego dobre położenie, w bliskiej lokalizacji sklepy, przystanki autobusowe oraz dużo miejsc parkingowych. Sam budynek składa się z podpiwniczenia (2,50m), parteru bardzo wysokiego i przestronnego oraz piętra jak i przytulnego poddasza z dużą ilością okien wraz z tarasem. Dużym plusem jest przestronna klatka, a przede wszystkim winda, która daje duże możliwości przekształcenia dotychczasowych właściwości budynku z usługowo-magazynowych na mieszkalne. W sąsiedztwie znajduje się nie zabudowana działka o powierzchni 500m, co umożliwia rozbudowę obiektu. Budynek nie wymaga nakładów finansowych gdyż jego budowa zakończyła się kilka lat temu, na obecną chwile ogrzewanie węglem, bądź gazowe, przyłącze w kotłowni (gaz ziemny). Wszystkie instalacje na bieżąco są sprawdzane i nie wymagają napraw.

Cały obiekt jest dobra lokata kapitału oraz inwestycja z duża stopą zwrotu ( hotel )
Zapraszam do kontaktu, po więcej informacji.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 055 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
86 204 PLN
Białystok
 Cena:  3 628 500 PLN
 Powierzchnia:   784.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Sylwester Kozicki

Kierownik biura