Lokal na wynajem, Łódź, Śródmieście

Numer zlecenia NYJU977
1 298 PLN
Powierzchnia:
44.6 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
4/3
Struktura:
Rok budowy:
1980
Stan:
Wysoki standard

Opis

Klimatyzowany lokal w samym centrum Łodzi na wynajem!

W swojej ofercie mamy do zaproponowania Państwu lokal o powierzchni 44,6 m.kw znajdujący się na II piętrze w biurowcu w centrum Łodzi do lokalu przynależy dodatkowy pokój który nie jest brany pod uwagę przy opłatach ze względu na to, że stoi w nim szafa (która jest nieużywana przez nikogo). Lokal idealnie nadaję się na siedzibę firmy. Do lokalu prowadzi zamknięty korytarz otwierany za pomocą domofonu lub na kod, w którym siedziby mają siedziby firm biurowych i kancelarii prawniczych, na korytarzu znajduje się pomieszczenie socjalne - kuchnia oraz WC. Wszystkie lokale w budynku są odświeżone i znajdują się w bardzo dobrym stanie, podłoga wyłożona przez zarządcę budynku nowymi niepalnymi wykładzinami. Lokale są klimatyzowane. Istnieje możliwość wykupienia miejsc parkingowych na sąsiednim parkingu strzeżonym za kwotę 100 zł netto.
Posiadamy w tym budynku inne lokale na wynajem!


Zapraszam na prezentację!

WYNAJMIJ BEZ PROWIZJI!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Łódź, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  1 298 PLN
 Powierzchnia:   44.6  m2
 Liczba pokoi:  2

Mikołaj Wójcik

Agent nieruchomości