Lokal na sprzedaż, Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg

Numer zlecenia NYLU045
758 540 PLN 4 007 za m2
Powierzchnia:
189.3 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
-1/3
Struktura:
Ytong
Rok budowy:
2017
Stan:
Wysoki standard

Opis

NA SPRZEDAŻ LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY W CENTRUM ELBLĄSKIEJ STARÓWKI O POWIERZCHNI 189,32 MKW

W ofercie lokal w stanie deweloperskim w nowo powstałej kamienicy przy ulicy Wigilijnej. Kamienica położona jest na Starym Mieście, przy głównej ulicy wjazdowej. Bezpośrednie sąsiedztwo Bulwaru Zygmunta Augusta. W trakcie procesu budowy kamienicy, zostały wykorzystane ponadstandardowe metody wykonania oraz materiały najwyższej jakości. Doskonała lokalizacja na kancelarię, biuro, punkt handlowy, gastronomiczny lub siedzibę firmy. Wejście możliwe zarówno od strony ulicy jak i z klatki schodowej. Ogólnodostępny parking przy lokalu. Stan zaawansowania budowy 100%, nieruchomość jest oddana do użytku, co istotne inwestycja została zrealizowana ze środków własnych dewelopera.


Zapraszamy do kontaktu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 147 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Wiśniewski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
20 149 PLN
Elbląg pow, Elbląg gm, Elbląg
 Cena:  758 540 PLN
 Powierzchnia:   189.3  m2
 Liczba pokoi:  1

Szymon Wiśniewski

Kierownik biura