Obiekt na sprzedaż, Słupski, Kobylnica gm, Łosino

Numer zlecenia PAKY161
2 105 000 PLN 1 671 za m2
Powierzchnia:
1 260.1 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Działka o pow. 3752 m2 z kompleksem budynków produkcyjno-magazynowych z funkcją biurowo-socjalną.

Działka położona w niewielkiej odległości od drogi krajowej 21, w otoczeniu obiektów o podobnej funkcji magazynowo produkcyjnej i mieszkaniowej. W dalszej części dojazd drogą gminną z kostki brukowej. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania to teren zabudowy usługowej przemysłowej.

Teren działki urządzony i zagospodarowany - podjazdy, chodniki, place wewnętrzne utwardzone. Na skraju nieruchomości znajduje się parking dla samochodów utwardzony płytami jumbo. Obszar działki uzbrojony w lokalne urządzenia sieciowe infrastruktury technicznej: wodociągowej, elektrycznej, C.O. indywidualnej, gazowej z kotłownią wbudowaną, kanalizacji sanitarnej, klimatyzacji, systemu kamer z całodobowym monitoringiem.

Budynek produkcyjny z częścią magazynową, o powierzchni użytkowej 1132 m2 w dobrym stanie technicznym, z przeprowadzanymi cyklicznie przeglądami okresowymi. Dodatkowe zabudowania nieruchomości w postaci dwóch budynków pomocniczych o konstrukcji stalowej (71 i 57 m2).

Zapraszam na prezentację
Maciej Górka
Metrohouse Gdańsk Warszawska

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 734 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Justyna Bielecka
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
51 049 PLN
Słupski, Kobylnica gm, Łosino
 Cena:  2 105 000 PLN
 Powierzchnia:   1 260.1  m2
 Liczba pokoi:  2

Maciej Górka

Kierownik biura