Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Wilanów

Numer zlecenia PANU595
1 500 000 PLN 0 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Na sprzedaż 53 miejsca parkingowe na terenie nowych prestiżowych inwestycji np. Miasteczku Wilanów

Na sprzedaż 53 miejsca parkingowe w centrum Miasteczka Wilanów oraz w innych inwestycjach na terenie Warszawy .Wilanów to szybko rozwijająca się dzielnica, a Miasteczku przybywa coraz więcej lokatorów zajmujących miejsca parkingowe. Oferowane przez nas miejsca znajdują się w garażu podziemnym przy ruchliwej ulicy, która nie gwarantuje miejsc postojowych na chodnikach. W pobliżu bardzo mało miejsc do zaparkowania, co sprawia, że oferowane miejsca są bardzo pożądane. Doskonała inwestycja kapitałowa. Nie przegap okazji! Zapraszam na prezentację!

INWESTYCJA dla INWESTORA !!!!! Wyższy ROI niż w przypadku inwestowania w mieszkania !! Bezpieczna lokata kapitału . Zysk gwarantowany na podstawie zawiązanych umów najmu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 224 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
37 397 PLN
Warszawa, Wilanów, Wilanów
 Cena:  1 500 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Julian Kołakowski

Doradca ds. nieruchomości