Lokal usługowy z witrynami od ulicy i parkingiem

Lokal na wynajem, Lublin, Dziesiąta

Numer zlecenia PAXE787
3 800 PLN
Powierzchnia:
126.1 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1963

Opis

Szukasz wszechstronnego lokalu handlowo-usługowego na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!

Przedstawiam Państwu lokal usługowy o wszechstronnym zastosowaniu. Główne wejście prowadzi do przestronnej sali sprzedażowej z witrynami od ulicy, na tym poziomie znajduje się również pomieszczenie gospodarcze z bocznym wejściem. W skład wyposażenia wchodzą regały, lada sprzedażowa, krzesła biurowe, rolety antywłamaniowe, alarm oraz monitoring. Na 1 piętrze znajduje się umeblowany pokój biurowy oraz WC, z kolei na poziomie -1 znajdziemy WC i dwa magazyny z bezpośrednim wejściem od tyłu budynku, które ułatwia przyjmowanie dostaw. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe naziemne, ponadto od frontu przed salą sprzedażową jest możliwość swobodnego i bezpłatnego parkowania dla klientów. Lokal będzie idealnym miejscem na hurtownię, sklep, komis rzeczy używanych, sklep internetowy i wiele innych działalności. W pobliżu znajduje się dworzec główny PKP oraz ciąg lokali handlowo-usługowych przy głównej ulicy

Istnieje możliwość zakupu lub wynajmu tego lokalu.
Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Lublin, Dziesiąta, Dziesiąta
 Cena:  3 800 PLN
 Powierzchnia:   126.1  m2
 Liczba pokoi:  8

Beata Respond- Cicha

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 2 ?