Lokal na sprzedaż, łańcucki, Żołynia gm, Żołynia

Numer zlecenia PAXY120
6 700 000 PLN 921 za m2
Powierzchnia:
7 277.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Szkieletowa
Rok budowy:
1970
Stan:
Do remontu

Opis

Nieruchomości o dużym potencjale niedaleko Autostrady

Firma Metrohouse posiada na wyłączność nieruchomości komercyjne w Żołyni niedaleko autostrady. W skład kompleksu budynków wchodzi: 4 magazyny, 2 łączniki oraz biurowiec o łącznej powierzchni użytkowej ponad 7200 m2. Działka o regularnym kształcie zbliżona do kwadratu o powierzchni 3,9 ha z możliwością dalszej zabudowy. Budynki do generalnego remontu natomiast solidnie wybudowane konstrukcja murowano- żelbetowa. Nieruchomości znajdują się bezpośrednio przy drodze Wojewódzkiej nr 877 oraz zaledwie 9 km (9 min) od Autostrady A4 co umożliwia sprawna komunikację. Więcej informacji pod telefonem. Zapraszam do kontaktu

Solidne nieruchomości w dobrych pieniądzach

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
27 799 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
154 927 PLN
łańcucki, Żołynia gm, Żołynia
 Cena:  6 700 000 PLN
 Powierzchnia:   7 277.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Damian Kotulski

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?