Działka na sprzedaż, Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska

Numer zlecenia PAZU576
770 000 PLN 350 za m2
Powierzchnia:
2 200 m2
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Wymiary :
40x55

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Miasto:
Wrocław
Lokalizacja:
Lipa Piotrowska
Powierzchnia:
2 200 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka przemysłowa 22 ar Lipa Piotrowska Osobowice / Wrocław

Działka przemysłowa wielkości 2200 mkw, położona w północno zachodniej części miasta - nowy MPZP. Teren nieużytków Lipa Piotrowska pomiędzy Osobowicami i Widawą, który będzie stopniowo zagospodarowywany. Przeznaczenie - działka przemysłowa. Dojazd ulicą Ostową - boczna Pełczyńskiej, działka znajduje się za stacją benzynową. W pobliżu kolejka Wrocław Osobowice, Wjazd na obwodnicę śródmiejską i autostradową A8 I S5 - doskonale skomunikowana okolica daje wiele możliwości wykorzystania terenu. Bliskość terenów zielonych: las Pilczycki, zbieg dolin Odry i Widawy.

Lipa Piotrowska, Widawa i Osobowice to zielona cześć Wrocławia, która dynamicznie się rozwija i rozbudowuje. Wielość inwestycji oraz zagospodarowanie przestrzenne wpływa na coraz wyższy poziom życia jego mieszkańców. Doskonała infrastruktura oraz liczne tereny zielone.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 575 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska
 Cena:  770 000 PLN
 Powierzchnia:   2 200  m2

Izabela Żygadło

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?