Sprzedaż, obiekt, Bolesławiecki, Osiecznica gm, Świętoszów

Numer zlecenia PEJO072
369 000 PLN   379 000 PLN   265 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Dom - Pensjonat działający i przynoszący dochody w ścisłym centrum Świętoszowa.

Budynek o powierzchni 368 m 2 składa się z trzech oddzielnych lokali z osobnymi wejściami od ulicy Jedna część to część mieszkalna z wejściem z tyłu budynku składająca się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i kotłowni, druga część to działająca jako pensjonat składa się z dwóch dużych pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi ( umowa z firmą wynajmującą pokoje podpisana do końca roku z planem wynajmu na kolejne dwa lata), trzecia część z wejściem od frontu o największej powierzchni zajmujący pierwsze i drugie piętro wymagająca remontu może być przeznaczona na hotel, bar lub mieszkanie. Nieruchomość posiada miejsca parkingowe przed i za budynkiem.
Istnieje możliwość kupna części domu ( parter - dwa pokoje hotelowe z łazienkami i część mieszkalna plus grunt.


Doskonała lokalizacja.
Trzy niezależne lokale.
Możliwość kupna części domu ( parter) 2 pokoje hotelowe z łazienkami i część mieszkalna plus grunt.
Cena: 279 000 zł do negocjacji.


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 531 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Metrofinance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
10 442 PLN