Obiekt na sprzedaż, Siedlecki, Suchożebry gm, Wola Suchożebrska

Numer zlecenia PEMY358
2 990 000 PLN 2 007 za m2
Powierzchnia:
1 490.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pieczarkarni oraz domu.

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wola Suchożebrska.Dom o wysokim standardzie o powierzchni około 200 m2 .Obiekt produkcyjny składa się z sześciu połączonych ze sobą i wyposażonych hal o łącznej powierzchni produkcyjnej 1240 m2, oraz przystosowany jest do ogrzewania węglem oraz gazem płynnym. Obecnie pieczarkarnia nie jest użytkowana, natomiast stan techniczny pozwala na wznowienie produkcji. Całość usytuowana jest na działce rolnej o powierzchni 1ha35 m2, do której dojazd stanowi asfaltowa droga gminna.


Nieruchomość z potencjałem.
Zapraszam do obejrzenia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 406 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
71 471 PLN
Siedlecki, Suchożebry gm, Wola Suchożebrska
 Cena:  2 990 000 PLN
 Powierzchnia:   1 490.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Renata Ilczuk

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?