Działka na sprzedaż, Łódź, Bałuty

Numer zlecenia PENE692
1 872 000 PLN 60 za m2
Powierzchnia:
31 200 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
125 x 250 kształt trapez

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Bałuty
Powierzchnia:
31 200 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Osiedle 20 domów oraz 200 metrowy pawilon handlowy na działce w powierzchni 3,2 Ha - Świetna cena!!

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną dla której zgłoszone warunki zabudowy przewidują: 20 domów jednorodzinnych oraz budynek handlowo-usługowy o powierzchni do 200 mkw wraz z dużym parkingiem. Całość nieruchomości to ponad 3 Ha i znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Marmurowej oraz Nad Niemnem.

Sąsiedztwo dla inwestycji stanowią skupiska już istniejących domów jednorodzinnych oraz nowo powstające osiedla. Okolica nie posiada rozbudowanej infrastruktury handlowej, a zwiększająca się liczba mieszkańców wymusza rozbudowę tego sektora w tym rejonie.

Nieruchomość znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich i sąsiedztwie gminy Nowosolna w tym takich miejscowości jak Wódka, Kopanka, Kalonka, Dąbrowa,


Gmina Nowosolna i sąsiadująca z nią cześć miasta Łódź to jedna z trzech najczęściej wybieranych lokalizacji do zamieszkania przez Łodzian. Dobrze skomunikowana z resztą miasta oraz węzłem autostradowym jest również doskonałą propozycją dla osób ceniących naturalną zieloną przestrzeń.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 324 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
45 752 PLN
Łódź, Bałuty, Bałuty
 Cena:  1 872 000 PLN
 Powierzchnia:   31 200  m2

Piotr Karpiński

Lider sprzedaży