Działka na sprzedaż, Szczecinecki, Szczecinek gm, Spore

Numer zlecenia PERA734
69 000 PLN 41 za m2
Powierzchnia:
1 671 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x35

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Spore
Lokalizacja:
Spore
Powierzchnia:
1 671 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Atrakcyjna działka w miejscowości turystycznej - Spore. Blisko jeziora i rzeki.

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1671 m2 zlokalizowaną w pobliżu rzeki Gwdy (odległość do rzeki ok. 180 m.). Teren działki częściowo porośnięty jest drzewami. W sąsiedztwie znajdują się dwa domy mieszkalne. Przy działce przebiega prąd i woda. Działka usytuowana jest w miejscowości Spore, ok. 12 km od Szczecinka. Jest to lokalizacja bardzo pożądana i atrakcyjna ze względu na swoje walory turystyczne i przyrodnicze. Około 1 km. od działki znajduje się malowniczo położone Jezioro Spore. Brzegi zagospodarowane są pomostami i plażą publiczną z miejscem na ognisko lub grilla. Miejscowość jest znacznie zaludniona i występują tu liczne zabudowania, zarówno całoroczne jak i letniskowe. Niedaleko jest dobrze wyposażony sklep spożywczy, bar oraz kościół.

Działka idealna pod zabudowę jednorodzinną, jak i letni kierunek wczasowy. Idealna dla licznej rodziny i osób starszych, chcących odpocząć od miasta.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
270 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 966 PLN
Szczecinecki, Szczecinek gm, Spore
 Cena:  69 000 PLN
 Powierzchnia:   1 671  m2

Grzegorz Krajewski

Kierownik biura