Lokal na wynajem, Warszawa, Ochota, Filtry

Numer zlecenia PEWE244
5 000 PLN
Powierzchnia:
30.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
Parter/5
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis


Do wynajęcia dwa gabinety o powierzchni (ok 15m.kw każdy).

Wynajmę gabinety lekarskie (30 m.kw łącznie),z możliwością wynajęcia oddzielnie, w funkcjonującej klinice stomatologicznej w Warszawie, dzielnica Ochota.
Gabinety znajdują się w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego Ochota-Ratusz i licznych przystanków autobusowych.
Gabinet nr 1 (ok 15m.kw) w pełni przystosowany pod działalność medyczną.(urolog, ginekolog, okulista, gastrolog, hematolog, neurolog) oraz lekką chirurgię.
Gabinet wyposażony jest w węzeł sanitarny, kozetkę, biurko, zestaw mebli, krzesła, środki do mycia i dezynfekcji rąk.Istnieje również możliwość zmiany umeblowania.

Idealne jako gabinety specjalistyczny – alergolog, logopeda, dermatolog, pediatra, fizjoterapia (rehabilitacja), ginekolog i każdego innego przeznaczenia medycznego lub studio tatuażu.Gabinet lekarski można wynająć na godziny/dni w tygodniu lub na stałe.

Gabinet nr 2 (ok 15m. kw) idealnie się nadaje na gabinet dla psychologa/psychoterapeuty, salon
paznokcie oraz inne zabiegi kosmetyczne.


- Klinika dysponuje dużą recepcją z poczekalnią
- Możliwość skorzystania z usługi rejestracji pacjentów oraz utylizacji odpadów w tym medycznych,
- Cena wynajmu brutto
- Możliwość adaptacji gabinetów pod własne potrzeby
- Istnieje możliwość umówienia spotkania w celu obejrzenia gabinetów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Ochota, Filtry
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   30.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Michał Banasikowski

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?